Procházet

Open Menu Close Menu
Lepší způsob placení od Googlu

Lepší způsob placení od Googlu

Vezmeš mi kafe? No jasně.

Lepší způsob placení od Googlu

Rychlý a jednoduchý způsob placení prostřednictvím Googlu. U pokladny vám Google Pay poskytne všechno, co potřebujete, a vaše platební údaje jsou bezpečně uloženy ve vašem účtu Google a čekají, až budete připraveni zaplatit. Platbu pak vyřídíte bezhotovostně.

stores pay intro stores end intro

Rychlá a bezpečná cesta přes pokladnu v obchodech

Konec vytahování karet. Když v obchodě použijete Google Pay, údaje z vaší skutečné karty se nikdo nedozví a vaše informace zůstávají v bezpečí. Platba je navíc rychlejší, protože všechno potřebné už držíte v ruce – nemusíte tedy pracně hledat peněženku.

Používejte službu Google Pay všude tam, kde narazíte na tyto symboly

*K dispozici pouze v systému Android

Zobrazit obchody, které podporují službu Google Pay
Dovezou nám to sem? Pojďme to zkusit.

Aplikace, které podporují Google Pay

Se službou Google Pay můžete platit ve stovkách aplikací a přitom vůbec nemusíte zadávat platební údaje. Využijte akci, ulovte výhodnou slevu nebo si kupte ty lístky, které jsou sice trochu drahé, ale rozhodně stojí za to, a zaplaťte jednoduše pouhým klepnutím na tlačítko.

Zobrazit aplikace, které podporují službu Google Pay

Zabezpečeno prověřenými systémy společnosti Google

**** **** **** **** 4465 5678 9123 4567

ANNA RYCHLÁ

Stejně jako u všech ostatních produktů a služeb Google je i pro Google Pay samozřejmostí silné a důkladné zabezpečení, které trvale a automaticky chrání váš účet i osobní údaje před bezpečnostními hrozbami. Jinými slovy, hlídá vám záda.

Jednoduché placení kdekoli na Googlu

Se službou Google Pay snadno a rychle zaplatíte v nejrůznějších službách Google, například v Google Play. Vaše údaje? Už jsou vyplněné. Stačí jen nakupovat.

Všechno, co potřebujete. A chcete

Se službou Google Pay si můžete užívat stejné výhody a odměny, na jaké jste zvyklí u své klasické platební karty. Navíc si do ní můžete uložit věrnostní a dárkové karty. Máte přehled o všech nákupech a také přístup k osobním doporučením. Vaše peněženka bude blednout závistí.

Přidání účtu PayPal