Lepší způsob placení od Googlu

Lepší způsob placení od Googlu

Vezmeš mi kafe? No jasně.

Lepší způsob placení od Googlu

Google Pay je rychlý a snadný způsob placení na milionech míst – na webu, v obchodech a na dalších místech. V jediné službě nabízí vše, co u pokladny potřebujete, a vaše platební údaje jsou přitom v bezpečí. Svůj účet navíc můžete spravovat kdekoli – na webu nebo v aplikaci.

Přejít na Google Pay

Pořiďte si aplikaci, ať můžete službu využít naplno

Rychlá a bezpečná cesta přes pokladnu v obchodech

Konec vytahování karet. Když v obchodě použijete Google Pay, údaje z vaší skutečné karty se nikdo nedozví a vaše informace zůstávají v bezpečí. Platba je navíc rychlejší, protože všechno potřebné už držíte v ruce – nemusíte tedy pracně hledat peněženku.

Hledejte u pokladny tyto symboly

Dovezou nám to sem? Pojďme to zkusit.

Snadné placení v aplikacích a e-shopech

Se službou Google Pay můžete platit v tisících e-shopů a aplikací a přitom vůbec nemusíte zadávat platební údaje. Využijte akci, ulovte výhodnou slevu nebo si kupte ty lístky, které jsou sice trochu drahé, ale rozhodně stojí za to, a zaplaťte jednoduše pouhým klepnutím na tlačítko.

Zobrazit aplikace, které podporují službu Google Pay

Jednoduché placení kdekoli na Googlu

S Google Pay můžete jednoduše platit ve službách Google, například v Google Play a Chromu, pomocí platebních karet uložených na vašem účtu Google bez potřeby zadávat dodatečné informace.

Potřebujete si zkontrolovat poslední nákup? Najdete ho na webu.

Zabezpečeno prověřenými systémy společnosti Google

**** **** **** **** 4465 5678 9123 4567

ANNA RYCHLÁ

Služba Google Pay chrání vaše platební údaje několika úrovněmi zabezpečení a při ochraně vašeho účtu využívá jeden z nejpokročilejších bezpečnostních systémů na světě.

Podívejte se, jak jsou Vaše údaje zabezpečené

Všechno, co potřebujete. A chcete

Se službou Google Pay si můžete užívat stejné výhody a odměny, na jaké jste zvyklí u své klasické platební karty. Navíc si do ní můžete uložit věrnostní a dárkové karty. Máte přehled o všech nákupech a také přístup k osobním doporučením. Vaše peněženka bude blednout závistí.

Podívejte se, jak správě přidat platební kartu Banky a partneři