Představujeme Peněženku Google: Rychlý a bezpečný přístup k věcem, které používáte každý den. Další informace

Vezmeš mi kafe? No jasně.

Lepší způsob placení - od Googlu

Lepší způsob placení - od Googlu

Google Pay je rychlý a snadný způsob placení na milionech míst – na webu, v obchodech a na dalších místech. V jediné službě nabízí vše, co u pokladny potřebujete, a vaše platební údaje jsou přitom v bezpečí. Svůj účet navíc můžete spravovat kdekoli – na webu nebo v aplikaci.

Lepší způsob placení od Googlu

Rychlá a bezpečná cesta přes pokladnu v obchodech

Konec vytahování karet. Když v obchodě použijete Google Pay, údaje z vaší skutečné karty se nikdo nedozví a vaše informace zůstávají v bezpečí. Platba je navíc rychlejší, protože všechno potřebné už držíte v ruce – nemusíte tedy pracně hledat peněženku.

Hledejte u pokladny tyto symboly

Dovezou nám to sem? Pojďme to zkusit.

Snadné placení v aplikacích a e-shopech

Se službou Google Pay můžete platit v tisících e-shopů a aplikací a přitom vůbec nemusíte zadávat platební údaje. Využijte akci, ulovte výhodnou slevu nebo si kupte ty lístky, které jsou sice trochu drahé, ale rozhodně stojí za to, a zaplaťte jednoduše pouhým klepnutím na tlačítko.

4465 5678 9123 4567

ANNA RYCHLÁ

Zabezpečeno prověřenými systémy společnosti Google

Služba Google Pay chrání vaše platební údaje několika úrovněmi zabezpečení a při ochraně vašeho účtu využívá jeden z nejpokročilejších bezpečnostních systémů na světě.

Všechny vaše odměny a karty na jednom místě

Peněženka Google vám poskytuje rychlý a bezpečný přístup k věcem, které používáte každý den. Ať už chcete jet vlakem, zajít si do kina, nebo jen zaplatit v obchodě – na všechno vám bude stačit telefon.

Stáhněte si aplikaci