Podpořte zájem o vaši značku

Vytvořte pro sebe i pro své zákazníky chytré nákupní prostředí se službou Google Pay.

'Google Pay App Sample Interface 3: Google Pay Walgreens Add your Balance Rewards card Member #: 12345678 Instantly add the card from your last purchase'
'Google Pay App Sample Interface 2: Google Pay nearby WholeFoods Market $5 gift card Dunkin Donuts promotion Use GooglePay at Dunkin Donuts 3 times and earn a $5 gift card Get started Recent Activity Zynga $1.00'
'Google Pay App Sample Interface 1: Google Pay American Express credit card Pay now with Amex Accepted here Whole Foods Walgreens Kroger 7 eleven Safeway Gap Starbucks BestBuy See more Home Cards'

Stačí integrovat rozhraní API

S rozhraním Google Pay API pro věrnostní programy a vstupenky svou firmu propojíte s miliony uživatelů služeb Google díky správě a propagaci svých věrnostních programů, dárkových karet, palubních vstupenek, lístků a nabídek. Se svými zákazníky můžete navíc kdykoli komunikovat prostřednictvím notifikací založených na zeměpisné poloze včetně novinek a zpráv v reálném čase.

Registrace

Umožněte zákazníkům registraci a přihlášení na příč mezi svými zařízeními. Omezíte tak rizika spojená se zapomenutým heslem a možným ušlým ziskem.

Propojené nabídky

Zákazníkům, kteří si do služby Google Pay uloží vaši věrnostní kartu, nabídněte na mobilu speciální výhody a doporučení.

Placení přiložením telefonu

Umožněte svým zákazníkům využít věrnostní karty, dárkové karty a nabídky uložené v aplikaci Google Pay jednoduše tak, že telefon přiloží k prodejnímu terminálu s funkcí NFC.

Vstupenky a jízdenky

Se službou Google Pay můžete zjednodušit i prodej vstupenek či jízdenek. Vaši zákazníci už nebudou potřebovat papírovou verzi, textovou zprávu či stažený soubor PDF – vše je pohodlně uloženo v aplikaci, kde lze vstupenku či jízdenku uplatnit.

Nemáte vlastní věrnostní program?

Využijte možnost spolupráce s některým z našich partnerů níže a vytvořte si ho.