Poznaj nowe płatności od Google

Poznaj nowe płatności od Google

Zgarniesz mi kawę? No pewnie!

Poznaj nowe płatności od Google

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, aplikacjach, sklepach i wielu innych. Google Pay zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w każdej chwili – w przeglądarce lub aplikacji.

Przejdź do Google Pay

Pobierz aplikację i jak najlepiej wykorzystaj jej możliwości

Zdobądź 40 złotych na zakup gier, aplikacji i innych treści w Google Play

Zdobądź 40 złotych do wykorzystania w Google Play, płacąc pięć razy z Google Pay w różnych dniach. Przystąpienie do promocji do 31 grudnia 2018 r. Obowiązują warunki promocji.

Więcej informacji

Zaproś znajomych, aby otrzymać nawet 400 zł do wydania na filmy, książki, gry i inne treści

Gdy Twoi znajomi dokonają pierwszej płatności za pomocą Google Pay, wszyscy otrzymacie po 40 zł do wydania w Google Play. W dniu 21 listopada 2018 r. Promocja została zakończona w związku z wydaniem wszystkich nagród. Obowiązują warunki promocji.

Więcej informacji

Odbierz dwa bilety gratis do Multikina

Przy zakupie minimum dwóch biletów do Multikina i płatności Google Pay otrzymasz 2 gratisowe bilety na film 2D do wykorzystania w terminie do 30 czerwca 2019 r. Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Obowiązują warunki promocji.

Więcej informacji

Płać wygodnie i zyskaj nawet do 150 zł rabatu w Media Expert

Przy zakupach na www.mediaexpert.pl i płatności Google Pay możesz zyskać nawet do 150 zł rabatu! Kwota rabatu zależna jest od łącznej wartości Twojego koszyka zakupów. Promocja trwa do 21 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania zapasów. Obowiązują warunki promocji.

Więcej informacji

Trzy przejazdy za pół ceny w iTaxi przy płatności Google Pay

Zamawiaj przejazdy w aplikacji iTaxi, płać wygodnie z Google Pay, a na trzy przejazdy otrzymasz 50% zniżki! Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r. lub wyczerpania zapasów. Obowiązują warunki promocji.

Więcej informacji
Jak wypoczynek? Spanie pod namiotami jest super!

Płać w aplikacjach – prościej być nie może

Dzięki Google Pay możesz płacić w wielu aplikacjach bez konieczności wpisywania danych karty. Jednym kliknięciem zamówisz taksówkę, jedzenie, a nawet zaszalejesz i kupisz bilety w pierwszym rzędzie.

Zobacz więcej aplikacji, które akceptują Google Pay

Płać w sklepach szybko i bezpiecznie

Gdy płacisz w sklepach za pomocą Google Pay, dane Twojej karty są zabezpieczone, bo nie udostępniamy ich sklepowi. Płacisz szybciej urządzeniem, które masz już pod ręką – nie musisz szukać w torbie portfela.

Podczas płacenia szukaj tych symboli

Łatwe płatności w Google, gdziekolwiek jesteś

Z Google Pay możesz szybko i łatwo robić zakupy we wszystkich serwisach Google, takich jak Google Play czy w przeglądarce Chrome, używając karty, zapisanej na Twoim koncie Google. Nie musisz wpisywać żadnych dodatkowych danych.

Szukasz informacji na temat ostatniego zakupu? Sprawdź go w historii na swoim koncie.

Gwarancja bezpieczeństwa Google

**** **** **** **** 4465 5678 9123 4567

Jan Kowalski

Google Pay chroni dane Twojej karty dzięki kilku warstwom zabezpieczeń – korzystamy z jednej z najbardziej zaawansowanych infrastruktur ochrony danych na świecie, tak by Twoje konto było bezpieczne.

Sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych Zapłać wszędzie tam, gdzie płacisz zbliżeniowo swoją kartą. Na przykład w tych sklepach

Wszystko, czego potrzebujesz, zawsze pod ręką

Dzięki Google Pay masz dostęp do tych samych korzyści i nagród, które dają zwykłe karty bankowe. Dodaj karty pokładowe, lojalnościowe i podarunkowe, bilety i nie tylko. Monitoruj wszystkie swoje zakupy i otrzymuj spersonalizowane sugestie. Takich możliwości nie zapewni Ci żaden portfel.

Sprawdź, jak możesz dodać kartę Banki i partnerzy