Przeglądaj

Open Menu Close Menu

Poznaj nowe płatności od Google

Zgarniesz mi kawę? No pewnie!

Poznaj nowe płatności od Google

Oto szybki i prosty sposób płatności od Google. Google Pay łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, i bezpiecznie przechowuje dane Twojej karty na koncie Google. Czas na zakupy bez gotówki!

Jak wypoczynek? Spanie pod namiotami jest super!

Płać w aplikacjach – prościej być nie może

Dzięki Google Pay możesz płacić w wielu aplikacjach bez konieczności wpisywania danych karty. Jednym kliknięciem zamówisz taksówkę, jedzenie, a nawet zaszalejesz i kupisz bilety w pierwszym rzędzie.

Zobacz więcej aplikacji, które akceptują Google Pay
stores pay intro stores end intro

Płać w sklepach szybko i bezpiecznie

Gdy płacisz w sklepach za pomocą Google Pay, dane Twojej karty są zabezpieczone, bo nie udostępniamy ich sklepowi. Płacisz szybciej urządzeniem, które masz już pod ręką – nie musisz szukać w torbie portfela.

Użyj Google Pay, gdy zobaczysz te symbole

* Dostępne tylko na urządzeniach z Androidem

Google Pay zapłacisz wszędzie tam, gdzie płacisz zbliżeniowo kartą, na przykład w tych sklepach

Gwarancja bezpieczeństwa Google

**** **** **** **** 4465 5678 9123 4567

Jan Kowalski

Podobnie jak wszystkie nasze usługi Google Pay opiera się na niezawodnym systemie zabezpieczeń, tak by Twoje konto i dane osobowe były cały czas automatycznie chronione przed wszelkimi zagrożeniami. Innymi słowy – jest to rozwiązanie, na którym możesz polegać.

Zapłać wszędzie tam, gdzie płacisz zbliżeniowo swoją kartą. Na przykład w tych sklepach

Łatwe płatności w Google, gdziekolwiek jesteś

Dzięki Google Pay możesz natychmiast płacić we wszystkich usługach Google, takich jak Google Play. Nie musisz już podawać swoich danych. Możesz od razu przejść do zakupów.

Zobacz aplikacje i usługi

Wszystko, czego potrzebujesz, zawsze pod ręką

Dzięki Google Pay masz dostęp do tych samych korzyści i nagród, które dają zwykłe karty bankowe. Dodaj karty pokładowe, lojalnościowe i podarunkowe, bilety i nie tylko. Monitoruj wszystkie swoje zakupy i otrzymuj spersonalizowane sugestie. Takich możliwości nie zapewni Ci żaden portfel.