Przeglądaj

Poznaj nowe płatności od Google

Poznaj nowe płatności od Google

Zgarniesz mi kawę? No pewnie!

Poznaj nowe płatności od Google

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, aplikacjach, sklepach i wielu innych. Google Pay zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w każdej chwili – w przeglądarce lub aplikacji.

Przejdź do Google Pay

Pobierz aplikację i jak najlepiej wykorzystaj jej możliwości

Zdobądź 40 złotych na zakup gier, aplikacji i innych treści w Google Play

Zdobądź 40 złotych do wykorzystania w Google Play, płacąc pięć razy z Google Pay w różnych dniach. Przystąpienie do promocji do 31 grudnia 2018 r. Obowiązują warunki promocji.

Więcej informacji

Zaproś znajomych, aby otrzymać nawet 400 zł do wydania na filmy, książki, gry i inne treści

Gdy Twoi znajomi dokonają pierwszej płatności za pomocą Google Pay, wszyscy otrzymacie po 40 zł do wydania w Google Play. Przystąpienie do promocji do 31 grudnia 2018 r. Obowiązują warunki promocji.

Więcej informacji
Jak wypoczynek? Spanie pod namiotami jest super!

Płać w aplikacjach – prościej być nie może

Dzięki Google Pay możesz płacić w wielu aplikacjach bez konieczności wpisywania danych karty. Jednym kliknięciem zamówisz taksówkę, jedzenie, a nawet zaszalejesz i kupisz bilety w pierwszym rzędzie.

Zobacz więcej aplikacji, które akceptują Google Pay

Płać w sklepach szybko i bezpiecznie

Gdy płacisz w sklepach za pomocą Google Pay, dane Twojej karty są zabezpieczone, bo nie udostępniamy ich sklepowi. Płacisz szybciej urządzeniem, które masz już pod ręką – nie musisz szukać w torbie portfela.

Użyj Google Pay, gdy zobaczysz te symbole

* Dostępne tylko na urządzeniach z Androidem

Google Pay zapłacisz wszędzie tam, gdzie płacisz zbliżeniowo kartą, na przykład w tych sklepach Sprawdź, jak możesz płacić w sklepach

Łatwe płatności w Google, gdziekolwiek jesteś

Z Google Pay możesz szybko i łatwo robić zakupy we wszystkich serwisach Google, takich jak Google Play czy w przeglądarce Chrome, używając karty, zapisanej na Twoim koncie Google. Nie musisz wpisywać żadnych dodatkowych danych.

Szukasz informacji na temat ostatniego zakupu? Sprawdź go w historii na swoim koncie.

Gwarancja bezpieczeństwa Google

**** **** **** **** 4465 5678 9123 4567

Jan Kowalski

Google Pay chroni dane Twojej karty dzięki kilku warstwom zabezpieczeń – korzystamy z jednej z najbardziej zaawansowanych infrastruktur ochrony danych na świecie, tak by Twoje konto było bezpieczne.

Sprawdź, jak dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych Zapłać wszędzie tam, gdzie płacisz zbliżeniowo swoją kartą. Na przykład w tych sklepach

Wszystko, czego potrzebujesz, zawsze pod ręką

Dzięki Google Pay masz dostęp do tych samych korzyści i nagród, które dają zwykłe karty bankowe. Dodaj karty pokładowe, lojalnościowe i podarunkowe, bilety i nie tylko. Monitoruj wszystkie swoje zakupy i otrzymuj spersonalizowane sugestie. Takich możliwości nie zapewni Ci żaden portfel.

Sprawdź, jak możesz dodać kartę Banki i partnerzy