Zgarniesz mi kawę? No pewnie!

Poznaj nowe płatności od Google

Płać za co chcesz, kiedy chcesz - dzięki Google Pay

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia w milionach miejsc – w internecie, sklepach i nie tylko. Zapewnia wszystko, czego potrzebujesz podczas płacenia, a także zabezpiecza Twoje dane. Możesz też zarządzać swoim kontem w dowolnym miejscu – w internecie lub aplikacji.

Aplikacja dostępna do pobrania również na

Bezpieczne i szybkie płatności w sklepach

Podczas płatności w sklepach Google Pay nie udostępnia prawdziwego numeru Twojej karty, więc Twoje dane są bezpieczne. Poza tym możesz płacić szybciej i łatwiej, używając urządzenia, które już trzymasz w dłoni – nie musisz sięgać po portfel ani czekać na odczytanie chipa.

Podczas płacenia szukaj tych symboli

Jak wypoczynek? Spanie pod namiotami jest super!

Płatności online i w aplikacji – bez portfela

Dzięki Google Pay możesz płacić w internecie i w aplikacjach bez konieczności podawania danych do płatności. Zamów taksówkę lub pizzę albo kup bilety jednym kliknięciem czy naciśnięciem przycisku.

4465 5678 9123 4567

JAN KOWALSKI

Spersonalizowana ochrona

Google Pay chroni Twoje pieniądze dzięki światowej klasy systemowi zabezpieczeń, który pomaga wykrywać oszustwa i przeciwdziałać atakom hakerów. Zabezpiecz swoje konto za pomocą blokady ekranu, np. przy użyciu odcisku palca. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować wsparcia, nasze Centrum pomocy oraz pomoc przez czat są dostępne codziennie przez całą dobę.

Korzyści z kart – nawet gdy nie masz ich przy sobie

Dzięki Google Pay nadal możesz korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje Ci Twój bank. Oznacza to, że będziesz otrzymywać zwroty środków i punkty lojalnościowe oraz uzyskasz ochronę przed oszustwami – tak jak wtedy, gdy płacisz kartą. Będziesz też mieć dostęp do wyjątkowych ofert, rabatów oraz przypomnień, by korzystać z kart lojalnościowych w sklepach.

Pobierz aplikację