Lepszy sposób płacenia

Google Pay umożliwia Twoim klientom dokonywanie szybszych i łatwiejszych płatności w sklepach i online.

Poznaj moc przycisku

Wystarczy jedno kliknięcie, by klienci mogli wybrać dowolną formę płatności zapisaną na ich koncie Google i błyskawicznie dokonać płatności poprzez aplikacje i witryny.

Większa sprzedaż

Proces płatności jest szybki i prosty, co skraca czas dokonywania zakupu oraz zwiększa liczbę konwersji.

Globalny zasięg

Google ma miliardy użytkowników i setki milionów zapisanych kart płatniczych. Dotrzyj do tych użytkowników i zwiększ swoje przychody.

Łatwa integracja

Łatwa integracja

Skonfiguruj interfejs Google Pay API i zacznij czerpać zyski w ciągu tygodnia.

Bez opłat

To rozwiązanie jest bezpłatne, a Twoi klienci nie poniosą żadnych kosztów za dokonywanie zakupów.

Większe bezpieczeństwo

Google bezpiecznie przechowuje dane karty i udostępnia tylko te informacje, które są konieczne do dokonania transakcji. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko oszustwa.

Karta odrzucona

Większe bezpieczeństwo i kontrola tożsamości oznaczają, że transakcje z użyciem Google Pay są odrzucane rzadziej niż transakcje dokonywane tylko za pomocą karty.

Stubhub

„Implementacja przebiegła bez większych problemów, łącznie nasze prace zamknęły się w 4 dniach. iTaxi było pierwszą aplikacją mobilną, która dokonała tego typu wdrożenia w Polsce. Zespół Google analizował naszą aplikację bardzo dokładnie, nie tylko pod kątem technologicznym, ale i biznesowym.”

Anna Orłowska, Lead Android Developer

Adding a payment method for contactless payments page on Google Pay app
Google Pay Successful Google Pay transaction

Wykorzystaj technologię zbliżeniową

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom klientów i daj im możliwość płacenia telefonem w sklepie.

Szybsze płatności

Gdy oferujesz Google Pay, klienci nie muszą szukać karty w portfelu – mogą użyć urządzenia mobilnego, które mają już w ręku.

Zaangażowanie oparte na lokalizacji

Zachęcaj klientów znajdujących się w pobliżu do częstszych wizyt w Twoim sklepie, a gdy już się tam znajdą, wysyłaj im w czasie rzeczywistym przypomnienia, by korzystali z kart podarunkowych, kuponów i ofert.

Dodatkowy poziom bezpieczeństwa

Google Pay nie udostępnia rzeczywistych danych karty klienta podczas płatności w sklepie. Zamiast tego używa unikalnego, zaszyfrowanego numeru, dzięki czemu dane klienta pozostają bezpieczne.

Błyskawiczne punkty lojalnościowe

Technologia smart tap w Google Pay ułatwia Twoim klientom gromadzenie nagród i punktów lojalnościowych. Wystarczy, że w punkcie sprzedaży zbliżą telefon do terminala z modułem NFC.

Większy zasięg

Użytkownicy w jednym miejscu mogą przechowywać swoje karty lojalnościowe i podarunkowe oraz oferty. Dzięki temu łatwiej możesz wykształcić u swoich klientów przywiązanie do marki i nawiązać z nimi lepszy kontakt.