Zwiększ przywiązanie do marki

Zwiększ wygodę zakupów dla siebie i swoich klientów dzięki Google Wallet.

Google Wallet API screen

Wszystko, czego potrzebujesz, to API

Wykorzystaj interfejs API Portfela Google, aby docierać do milionów użytkowników Google, promując swoje programy lojalnościowe, karty podarunkowe, oferty oraz bilety na wydarzenia i przejazdy oraz zarządzając nimi. Możesz też wysyłać powiadomienia na podstawie lokalizacji, informacje w czasie rzeczywistym i inne wiadomości, aby nawiązać kontakt z klientami w dowolnym miejscu i o każdej porze.

Rejestracja

Pozwól klientom automatycznie rejestrować się i logować na różnych urządzeniach. Zmniejszy to ryzyko, że użytkownik zapomni hasła, a Ty stracisz szansę na uzyskanie konwersji.

Powiązane oferty

Przesyłaj spersonalizowane oferty i rekomendacje mobilne każdemu klientowi, który zapisuje Twoją kartę lojalnościową w Google Pay.

Smart tap

Zapewnij swoim klientom możliwość korzystania z kart lojalnościowych, kart podarunkowych i ofert zapisanych w Google Pay. Wystarczy, że w punkcie sprzedaży zbliżą telefon do terminala z modułem NFC.

Sprzedaż biletów

Usprawnij sprzedaż biletów dzięki Google Pay. Bilety papierowe, przysyłane SMS-em lub e-mailem w formacie PDF to już przeżytek – wszystko, czego potrzebują Twoi klienci, będzie zapisane i dostępne w aplikacji.