Огляд

Open Menu Close Menu

Зустрічайте зручний спосіб оплати від Google

Візьмеш мені кави? Добре.
Залишимося ще на день? 😍😍😍

Зустрічайте зручний спосіб оплати від Google

Це швидкий і простий спосіб оплати від Google. Уся необхідна інформація для здійснення розрахунків через Google Pay надійно зберігається у вашому обліковому записі Google. Час переходити на безготівкову оплату.

Тут працює доставка? Давайте з'ясуємо!

Платіть у додатках без зайвої метушні

Завдяки Google Pay ви можете здійснювати покупки в сотнях додатків, не вводячи свою платіжну інформацію. Оплачуйте таксі, їжу із собою або квитки одним натисканням кнопки.

Перегляньте додатки, що підтримують Google Pay
Забронював кімнату? Вже! 😉

Платіть онлайн із блискавичною швидкістю

Завдяки Google тепер легко оплачувати покупки на тисячах сайтів. Просто знайдіть логотип Google Pay і витрачайте менше часу на оплату, щоб зосередитися на приємних речах.

Перегляньте сайти, які підтримують Google Pay
Зустрінемось тут? Обов'язково!

Оплачуйте проїзд зручнішим способом

Збережіть свій проїзний квиток у Google Pay, щоб більше ніколи його не забувати. Сплачуйте за проїзд, прикладаючи телефон до турнікета.

stores pay intro stores end intro

Швидше й безпечніше розраховуйтеся в магазинах

Попрощайтеся зі звичайними картками. Користуючись Google Pay, ви не розкриваєте дані своєї картки, і вони залишаються в безпеці. Крім того, оплата здійснюється з пристрою, який завжди під рукою, тож вам не потрібно шукати гаманець.

Користуйтеся Google Pay усюди, де бачите цей значок

*Функція доступна лише на пристроях Android

Перегляньте магазини, які підтримують Google Pay

Google дбає про безпеку ваших даних

**** **** **** **** 4465 5678 9123 4567

Marissa Montgomery

У Google Pay, як і в інших продуктах Google, ваш обліковий запис і особиста інформація постійно захищені від потенційних загроз. Іншими словами, ви в повній безпеці.

Зручна оплата у всіх службах Google

Завдяки Google Pay ви можете миттєво оплачувати покупки в службах Google, як-от Google Play і YouTube Red. Вам не доведеться вводити платіжну інформацію, оскільки її вже збережено в системі. Просто насолоджуйтеся покупками.

Усе необхідне під рукою

Google Pay дає змогу користуватися всіма перевагами й бонусами фізичних карток. Додавайте посадкові талони, квитки, клубні й подарункові картки, облікові записи PayPal тощо. Відстежуйте всі свої покупки та отримуйте персоналізовані рекомендації. Хіба ваш гаманець здатний на таке?

Переглянути підтримувані банки