Купуйте будь-що й будь-коли з Google Pay

Google Pay – це швидкий і зручний спосіб оплачувати покупки будь-де: у магазинах, на веб-сайтах тощо. З ним ваші дані надійно захищені, а у вас є все, що потрібно для оплати. Крім того, ви можете керувати своїм обліковим записом на веб-сайті чи в додатку.

Початок роботи

Завантажте додаток:

Сплачуйте в магазинах швидко й безпечно

Коли ви оплачуєте покупки в магазинах, Google Pay не передає продавцеві фактичний номер вашої картки, тому платіжні дані надійно захищені. Крім того, ви можете швидше й зручніше розраховуватися за допомогою свого пристрою, який завжди під рукою, а не витягати гаманець і чекати, доки зчитається чіп.

Використовуйте Google Pay усюди, де бачите один із цих логотипів

Швидше оплачуйте покупки за допомогою телефона

У Google Pay можна зберігати що завгодно – від посадкових талонів до квитків у кіно. Просто візьміть із собою телефон.

Персоналізований захист

**** **** **** **** 4465 5678 9123 4567

ROMAN STEPANENKO

У Google Pay ваші гроші захищає система безпеки світового класу, яка допомагає виявити шахрайство й запобігає зламу. Щоб захистити свій обліковий запис, використовуйте для розблокування екрана відбиток пальця. Якщо вам знадобиться допомога, телефон і чат нашої служби підтримки працюють цілодобово без вихідних.

Дізнайтесь, як захищено вашу інформацію

Усі переваги карток у вашому телефоні

З Google Pay ви й далі зможете користуватися всіма перевагами свого банківського рахунку: кешбек, бонусні бали й захист від шахрайства – так, ніби ви користуєтеся своєю карткою. Крім того, ви отримуватимете ексклюзивні пропозиції, знижки та навіть нагадування скористатися своєю карткою постійного покупця в магазині.

Дізнайтесь, як додати картки Підтримувані постачальники платіжних послуг