Представляємо Google Гаманець: швидкий і безпечний доступ до потрібних карток.Докладніше

Візьмеш мені кави? Добре.
Залишимося ще на день? 😍😍😍

Зустрічайте зручний спосіб оплати від Google

Купуйте будь-що й будь-коли з Google Pay

Google Pay – це швидкий і зручний спосіб оплачувати покупки будь-де: у магазинах, на веб-сайтах тощо. З ним ваші дані надійно захищені, а у вас є все, що потрібно для оплати. Крім того, ви можете керувати своїм обліковим записом на веб-сайті чи в додатку.

Завантажте додаток:

Сплачуйте в магазинах швидко й безпечно

Коли ви оплачуєте покупки в магазинах, Google Pay не передає продавцеві фактичний номер вашої картки, тому платіжні дані надійно захищені. Крім того, ви можете швидше й зручніше розраховуватися за допомогою свого пристрою, який завжди під рукою, а не витягати гаманець і чекати, доки зчитається чіп.

Використовуйте Google Pay усюди, де бачите один із цих логотипів

4465 5678 9123 4567

ROMAN STEPANENKO

Персоналізований захист

У Google Pay ваші гроші захищає система безпеки світового класу, яка допомагає виявити шахрайство й запобігає зламу. Щоб захистити свій обліковий запис, використовуйте для розблокування екрана відбиток пальця. Якщо вам знадобиться допомога, телефон і чат нашої служби підтримки працюють цілодобово без вихідних.

Зручний доступ до всіх ваших бонусів, карток і квитків

Завдяки Google Гаманцю ви можете швидко й безпечно отримувати доступ до потрібних карток. Оплата дотиком у магазинах, квитки на потяг чи кіно, картки постійного покупця – усе це буде напохваті у вашому телефоні.

Зустрінемось тут? Обов'язково!

Швидше оплачуйте покупки за допомогою телефона

У Google Pay можна зберігати що завгодно – від посадкових талонів до квитків у кіно. Просто візьміть із собою телефон.

Завантажте додаток