Розвивайте прихильність до свого бренду

Дайте клієнтам можливість оплачувати покупки новим зручним способом через Google Wallet.

Google Wallet API screen

Потрібно лише налаштувати API

Google Wallet API відкриває вашій компанії багатомільйонну аудиторію користувачів Google: ви зможете налаштувати й пропонувати зручний доступ до своїх програм лояльності, подарункових карток, бонусів, квитків, посадкових талонів. А ще можна надсилати сповіщення на основі місцезнаходження, оновлення в реальному часі й інші повідомлення, щоб постійно взаємодіяти з клієнтами.

Реєстрація

Реєстрація

Надайте клієнтам змогу автоматично реєструватися та входити в облікові записи на їхніх пристроях – так вони не забуватимуть паролі, а ви підвищите свої шанси отримати комверсію.

Зв’язані пропозиції

Зв’язані пропозиції

Надсилайте персональні пропозиції та рекомендації на мобільні пристрої тих клієнтів, які зберегли в Google Pay вашу картку постійного покупця.

Інтелектуальна безконтактна технологія

Інтелектуальна безконтактна технологія

Надайте клієнтам змогу застосовувати картки постійного покупця, подарункові картки та пропозиції, збережені в Google Pay, просто притуливши телефон до NFC-термінала в торговій точці.

Продаж квитків

Продаж квитків

Оптимізуйте продаж квитків за допомогою Google Pay. Тепер не потрібно надсилати самі квитки, текстові повідомлення або електронні листи з вкладеними PDF-файлами – клієнти можуть зберігати всю інформацію в додатку й активувати її за потреби.